יועץ משכנתא

תאריך פרסום :
מחבר :0

בגלל הסכומים האדירים שמעורבים בהלוואות משכנתא – סכומים שאורך לפעמים שלושים שנה להחזיר וכדאי מאוד לקחת ייעוץ משכנתאות – כל פרט קטן חשוב וכל עשירית אחוז שניתן לחסוך יהיו בעלי משמעות גדולה של סכומי כסף גדולים לאחר עשרות שנים של החזר המשכנתא.

כמו כן, מעבר לקבלת הלוואת המשכנתא עצמה, יש נושאים רלבנטיים נוספים, כמו ביטוח משכנתא וכדומה, שמצריכים התייחסות ומגיעים עם עלות נוספת למשכנתא.

שוק המשכנתאות הישראלי מפותח ומגוון מאוד מבחינת היקפו וכמות המוצרים שמוצעים ללקוחות הבנקים השונים. בנוסף, השוק צפוי לעבור טלטלות ושינויים בתקופה הקרובה, עם הכנסת תקנות רגולציה חדשות מצד בנק ישראל, שמטרתן צמצום תופעת עליית המחירים המסיבית שהשוק חווה, ויכולות להקשות על זוגות צעירים ומשפחות לקבל משכנתא ללא הון עצמי רב.

כדי לא ללכת לאיבוד בסבך כל הפרטים האלו ולקבל בסופו של דבר את ההצעה הטובה והמתאימה ביותר – היעזרות בשירותי יועץ משכנתא היא כדאית ומשמעותית.

תפקידו של יועץ משכנתאות

יועץ משכנתא קיים כדי לעשות סדר בתוך כל מונחי ואפשרויות המשכנתא הניצבות בפני לווים חדשים, שמעוניינים לרכוש לעצמם נכס למגורים.

היועץ הוא אדם או גוף שמתמחה בשוק הנדל"ן עם דגש על משכנתאות. הוא בקיא בכל ההיבטים השונים של השוק ובמגוון המוצרים הקיימים במסגרת כל בנק.

יועץ משכנתא ייפגש עם הלווים הפוטנציאלים ויבנה עימם תכנית של הכנסתם הנוכחית, העתידית, מצב המשפחה והמצב בעתיד, התחשבות בשינויים אפשריים, וכמובן בחינה של סוגי ועלויות הנכסים בהם מתעניינים הלווים.

היועץ יכול להחליט על פי פרמטרים אלו ואחרים, (בשילוב עם המשפחה כמובן) על תמהיל המשכנתא האידיאלי מבחינת סוג המשכנתא, סוג הריבית להלוואה, הצמדה, ושאר המרכיבים שמשפיעים על גובה ההחזר החודשי אותו תצטרך המשפחה לשלם.

יועץ משכנתא יכול לתת מסלול משכנתא ספציפי, שלפי הנתונים הוא המיטבי עבור המשפחה, או להציע מספר חלופות איתן ניתן לגשת לבנק. כמו כן, היועץ יכול להמליץ על בנק ספציפי שיהיה מסוגל להציע למשפחה הרוכשת את המסלול המומלץ והאידיאלי.

פרט נוסף ומשמעותי, שהיועץ יכול לעזור בו, הוא העלויות הנוספות שנלוות ללקיחת משכנתא – עלויות כמו ביטוח חיים למשכנתא, מרכיב חשוב שחיסכון בו יכול לחסוך הרבה כסף לאורך שנים.

יועץ משכנתא טוב – בלתי תלוי ואובייקטיבי

מן הסתם מרכיב חשוב ביותר בשירות איכותי ואמין של יועץ שכזה חייב להיות העובדה שהוא גורם בלתי תלוי, שמספק תמונת מצב אובייקטיבית ככל האפשר לגבי המשכנתא הספציפית של הלווה.

על מנת שההמלצות שיתקבלו לגבי סוג המשכנתא, הסכום הראשוני של ההון העצמי, ביטוח ושאר מרכיבי ההלוואה השונים יהיו אמיתיים, ובאמת הטובים ביותר עבור המשפחה – היועץ חייב להיות נטול אינטרסים, כאשר רק טובת המשפחה, שהיא הלקוח שלו כרגע, עומדת לנגד עיניו.

לכן יועץ משכנתא, שמציע לכם שירות בחינם, כנראה מקבל עמלות מהבנקים למשכנתאות על כל "מכירה", וקיים סיכוי סביר שהוא אינו אובייקטיבי ומונע מאינטרסים. יועץ שגובה תשלום עבור שירות הייעוץ – הרבה יותר סביר שיהיה בלתי תלוי, כך ששירותיו יהיו אמינים ועל פי המצב האידיאלי בשטח עבור המשפחה שרוכשת את הנכס ולוקחת על עצמה את המשכנתא.

יועץ טוב חוסך לכם כסף

ייעוץ משכנתאות טוב ואמין יכול לחסוך עשרות אלפי שקלים לאורך משך החזר המשכנתא. כפי שנאמר בפתיחת המאמר, הבדל של 1% בריבית שתשולם על המשכנתא, לאורך שלושים שנה הוא משמעותי מאוד, ויחסוך לכם כסף רב.

כך שהעלות של יועץ משכנתא בטלה בשישים, לעומת החיסכון שניתן להשיג, אם מקבלים המלצות טובות ופועלים לפיהן מול הבנק המלווה.

יועץ משכנתא
Sending
User Rating 5 (2 votes)

לקבלת שיחת ייעוץ ממומחה

השאירו פרטים ומומחה יחזור אליכם בהקדם

שתפו את העמוד בקליק

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

מאמרים אחרונים

תאריך :
צפיות: 83
אם קניתם רכב חדש (מזל טוב!) או שהרכב הנוכחי שלכם זקוק לחידוש ביטוח הרכב – אנחנו מזמינים אתכם לא לעשות את הפעולה הזו "על אוטומט", אלא להכיר את משמעות הביטוח
תאריך :
צפיות: 83
בכל חודש בו אתם מקבלים את פירוט חשבון הבנק אתם נדהמים מחדש.
תאריך :
צפיות: 92
הדו קרב הנצחי של הכלכלה מתנהל בין שני יריבים מוכרים לכל משק בית בישראל – חיסכון מול הלוואה. רובנו מעדיפים להמשיך ולחסוך בכל מצב.
תאריך :
צפיות: 118
ערבות בנקאית זוהי ערבות הניתנת על ידי הבנק אשר מתחייב לפירעון ההתחייבות של מקבל הערבות.
תאריך :
צפיות: 78
המוות של אדם קרוב משאיר אותנו עם כאב גדול ובמקרים רבים גם עם שבר כלכלי.
תאריך :
צפיות: 81
אנחנו מנסים למשוך את הכסף אך תקרת האשראי לא מאפשרת וגם הגיהוץ של הכרטיס כבר מעקם עלינו את האף.

רוצה לדבר עם מומחה?

הצג מאמרים לפי תחום

קטגוריות

מאמרים פופולריים

לא נמצאו מאמרים

ענן תגיות