לקבלת ייעוץ משכנתאות ללא התחייבות חייגו עכשיו: 054-6423199

איתנים
ייעוץ-משכנתא-שני
עדי שטרן - יועץ משכנתאות מוסמך

ייעוץ משכנתא בלב שקט

הליך פשוט וקל שבו תחסכו מאות אלפי שקלים!

מלאו פרטים עכשיו!

שמעון שטרית - יועץ משכנתאות בכיר

AMG משכנתאות

מאת: שמעון שטרית
מאת: שמעון שטרית

יועץ משכנתאות בכיר בחברת איתנים

תהליך לקיחת משכנתא הוא תהליך מורכב הדורש כסף, זמן וידע, בשל כך, אדם הנזקק למשכנתא אינו יכול להתמודד עם שלבי תהליך לקיחת המשכנתא בכוחות עצמו, אלא הוא צריך להיעזר בגורמים שונים הבקיאים היטב בנושא.

אמנם בבנקים השונים ישנם יועצי משכנתאות אשר מייעצים ומספקים מידע, אולם מידע זה אינו אובייקטיבי היות והיועצים מעוניינים לשרת את האינטרסים האישיים של הבנק ולא תמיד מעוניינים בטובת הלקוח, לשם כך קמו חברות יעוץ משכנתאות.

חברת AMG משכנתאות הינה חברה שהוקמה בשנת 2004 ומתמחה בנושאים רבים בתחום המשכנתאות, כגון: יעוץ בעת לקיחת המשכנתא, השוואת משכנתאות, התמקחות על המשכנתא, בנית תמהיל המשכנתא המתאים, ליווי בכל שלבי התהליך וכדומה.

מטרתה של החברה היא לשרת את הלקוחות שלה בצורה מקצועית ואדיבה, על כן בחברה מועסקים צוות מקצועי ומיומן של יועצים, כלכלנים, יועצי משכנתאות, מנהלי תיקים וכדומה.

החברה חוסכת ללקוח משאבים, זמן רב וכסף, וזאת משום שהיא מבצעת למעשה במקום הלקוח את רוב התהליך: בחירת המשכנתא המתאימה לנתונים האישיים של הלקוח, השגת התנאים הכדאיים ביותר ללקוח, ניהול משא ומתן מול הגפים השונים וסידור המסמכים והעניינים הטכניים הנדרשים מול גורמי החוק כגון: רואי החשבון, משרדי ממשלה, בנקים למשכנתאות וכדומה.

הסיוע של חברת  AMG הוא אובייקטיבי שכן מטרתם של פקידי הבנק הנותנים הסברים על סוגי המשכנתאות השונים, היא טובת הבנק, ואילו החברה אינה מחויבת לגורמי המימון ו/או למערכת הבנקאות ועל כן היא מעניקה הסברים מפורטים ושירות טוב יותר המיטיב עם הלקוח בלבד.

השירות של AMG משכנתאות כולל בתוכו מספר שלבים:

בשלב ראשון, נערכת פגישה אישית בין הלקוח לאחד מאנשי הצוות המועסקים בחברה (בדרך כלל- כלכלן) המתמצא היטב בתחום המשכנתאות.

במהלך הפגישה בונה איש הצוות ניתוח של הנתונים והצרכים האישיים ומצבו הפיננסי של הלקוח, ובהתאם לנתונים אלו מנסה איש הצוות ביחד עם הלקוח להתאים את מסלול המשכנתא המתאים ביותר ליכולותיו של הלקוח.

בשלב השני, לאחר השגת כל המסמכים הנדרשים לצורך קבלת ההלוואה, עורכת חברת AMG משכנתאות מכרז מול הבנקים על מנת לקבל את התנאים הכי טובים כמו: ריבית משכנתא נמוכה, החזר חודשי נמוך ועוד.

בשלב הבא, לאחר שהתקבלו התנאים הטובים ביותר, מבצעת החברה עבור הלקוח את הרישומים הנדרשים במשרדים השונים, כמו: משרדי הטאבו, עורך דין, רואה חשבון וכדומה.

בשלב האחרון, הלקוח חותם חוזה עם הבנק הנבחר, וזאת בליווי של אחד מעובדי החברה המוודא שחוזה המשכנתא תקין, וכל סעיפיו מובנים, וישנה התאמה מלאה בין מה שהוסכם לבין מה שמבוצע.

חברת AMG  משכנתאות מבינה היטב את צרכיו של הלקוח ואת רצונו בחיסכון של זמן וכסף, ובשל כך היא משתדלת לקצר כמה שיותר את שלביו השונים של התהליך, ולזרז את העניינים הבירוקרטים מול גורמי החוק וגופי הממשל השונים ככל האפשר.

היתרון של חברת AMG משכנתאות מתבטא בכך שהחברה ותיקה ויש לה ניסיון רב של שנים רבות שכן היא נוסדה כבר בשנת 2004, ועל כן השירות שהיא נותנת הוא שירות מקצועי, מיומן, ומנוסה יותר וזאת גם הודות לצוות העובדים המועסק בחברה שנבחר בקפידה רבה על מנת שהחברה אכן תוכל להעניק ללקוח את השירות הטוב ביותר ולסייע לו בכל מה שכרוך בתהליך המורכב והארוך של לקיחת משכנתא, לרבות: התנהלות מול הגורמים השונים, וביצוע מטלות במקום הלקוח, כדי שיצא מרוצה.

חברת AMG משכנתאות עושה כל מאמץ בכדי להעניק ללקוח ביטחון נפשי ורוגע בקבלת ההחלטות החשובות, ולספק ללקוח את השירות הטוב והמתאים לצרכים האישיים שלו, תוך חיסכון בזמן יקר ובכסף.

לפניה לחברה: משרדי החברה נמצאים ברח' תוצרת הארץ 18 תל אביב טלפון 03-5643100

מומלץ מאוד לצפות בסרטון עד הסוף!

לקבלת ייעוץ משכנתאות ללא התחייבות מלאו פרטים עכשיו!

הלוואת משכנתא

הלוואת משכנתא

משלמים משכנתא? כל הסיבות לקחת הלוואת משכנתא לכל מטרה בשורה משמחת לכל ציבור הלווים בישראל – אם יש לכם דירה, הבנק מאפשר לכם לקחת הלוואת

קרא עוד »

לקבלת ייעוץ משכנתאות ללא התחייבות מלאו פרטים עכשיו!

שתפ/י את המאמר: