אודות איתנים יועצי משכנתאות

רוצה לדבר עם יועץ משכנתאות?

איתנים: יועצי משכנתא בפריסה ארצית

מי אנחנו?

עדי שטרן

נשוי לאידית ואבא של ליבי ובן , מתגורר בתל אביב בעל ניסיון של 16 שנים בתחום הפיננסים,נבחר בעבר ל אחד מעשרת מנהלי תיקי ההשקעות המבטיחים של ישראל וותק של 16 שנים בתחום הפיננסים בישראל. מנהל השקעות עם רישיון מהרשות לניירות ערך, אנליסט, מנטור לכלכלת משפחה ויועץ משכנתאות בכיר. מוותיקי ענף הייעוץ בעל עסק מאוד מצליח בתחום. מומחה בשיווק טכנולוגי ותהליכי אוטומציה בענף ייעוץ המשכנתאות ומרצה בכיר בקורסים בתחום.

שמעון שטרית

נשוי לרינת ואבא של הראל שירי ונועם, מתגורר במושב תל עדשים, עדיין שומר על כשירות כפראמדיק במדא ובמילואים ביחידת החילוץ בהיטס של חיל האויר 669 וותק של 8 שנים בתחום ייעוץ המשכנתאות בישראל. מוותיקי הענף וחלוצי תחום הייעוץ. בעל ניסיון מוכח של אלפי ייעוצי משכנתא בישראל – לרוב עסקאות מורכבות ומסובכות. המייסד של חברת איתנים. מרצה בכיר בקורסים להכשרת יועצי משכנתא.

 

משפחתיות

אנו באיתנים רואים בלקוחות הרשת, ביועצים והזכיינים חלק ממשפחה גדולה ומתוך ראיה זו אנו מחויבים ליושרה, מסירות ונתינה מתמדת לאורך שנים.

 

מקצועיות

אנו באיתנים מחויבים להעמיד לרשות היועצים שלנו את הכלים המתקדמים בעולם ואת הידע העדכני והרחב על מנת שיוכלו לספק את השירות הטוב, המקצועי והעדכני ביותר ללקוחותיהם.

 

מקצוענות

אנו באיתנים מתחייבים לרכז את אנשי המקצוע המובילים בישראל ולוודא כי כל אחד ואחת מהם ממוקדים בצרכי הלקוח, מזדהים עם צרכיו ופועלים בכל דרך לאפשר לו להגשים את שאיפותיו וחלומותיו באופן המשתלם ביותר. יועצי איתנים לעולם יראו את צרכי הלקוח מנקודת מבטו.

 

אודות שיא החיסכון - ייעוץ וליווי בעת תהליכי משכנתאות
Sending
User Rating 5 (1 vote)
אדמין

אדמין

השאר תגובה

קצת עלינו

שקוף הינו אתר המרכז בתוכו מידע רב בתחום המשכנתאות בישראל. אנו עובדים עם יועצי משכנתאות בעלי נסיון רב, בפריסה ארצית. במידה ותרצו, תקבלו מפגש בביתכם ללא עלות עם יועץ משכנתאות בכיר. השאירו פרטים באתר ונציג יחזור אליכם עם כל הפרטים.

רוצה לשוחח עם יועץ משכנתאות?

פוסטים נוספים

לקבלת ייעוץ משכנתאות ללא התחייבות מלאו פרטים עכשיו!