רוצה לקבל ייעוץ משכנתא שיחסוך לך אלפי שקלים ללא התחייבות?

ניתן אך ורק להרוויח!

אודות שיא החיסכון – ייעוץ וליווי בעת תהליכי משכנתאות

חברת שיא החיסכון בע"מ הוקמה במרץ 2005 על ידי יואב בן שימול, יועץ השקעות בעל ניסיון רב בתחום. החברה מציעה שירותים לייעוץ וליווי תהליכי משכנתא ומספקת את השירות הטוב ביותר ללקוח.

לרשות הלקוח עומדים צוות מיומן של כלכלנים ואנשי השירות מהטובים בתחום ויחד הם מנהלים את תהליכי המשכנתאות על הצד הטוב והבטוח ביותר.

החברה הוקמה בעקבות הצורך והביקוש לגוף ניטראלי שייצג את הלקוחות מול הבנקים וימצא עבורם את התנאים המשתלמים ביותר. נמצא כי ללקוחות קשה להבחין אילו תנאים הכי טובים להם, מה גובה המשכנתא שמומלץ להם לקחת ולכן היה צריך בהקמת צד ג' שיעזור להם בהחלטות קריטיות תוך בחינת המצב הכלכלי של כל לקוח.

מנכ"ל החברה, יואב בן שימול מתחייב כי כל תהליך משכנתא עובר תחת אחריותו ונבחן לעומק. צוות החברה זמין ללקוח בכל עת וגם לאחר סיום התהליך.

אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת שיא החיסכון בע"מ והם ישמחו לעזור בהשגת תנאי משכנתא האופטימלים ביותר.

  • נציג החברה ייפגש עמכם ויתאים עבורכם את המשכנתא המתאימה ביותר לצרכים שלכם
  • הגשת הבקשה מיידית לבנק הרלבנטי וקבלת אישור תוך 12 שעות בלבד!
  • מאות משפחות מרוצות קיבלו משכנתא בתנאים משתלמים!
מנחם בגין 23, תל אביב גוש עציון 13, גבעת שמואל

לקוחות מרוצים מספרים:

"במהלך 10 השנים האחרונות, נעזרתי ביואב מספר פעמים לצורך לקיחת משכנתא, מחזור משכנתא ובמספר מקרים גם לקבלת הלוואה ללא מטרה…בכל המקרים האלה יואב העניק שירות מקצועי מאוד, יעיל ומהיר. לפני כל החלטה שקיבלתי, התייעצתי קודם כל איתו וזאת על מנת להבין אם אוכל לקבל את המימון המתאים ורק לאחר קבלת תשובה, החלטתי אם העסקה כדאית/אפשרית".

"…מהר מאוד הבנתי שאם לא נעזרים בדמות מקצועית שמבינה באמת את כל הפרטים הקטנים שהבנק מציג, אפשר להיפגע מאוד ולאורך שנים לשלם סכומים גדולים בהרבה מאלה שניתן היה אילו נעזרנו ביואב שמעבר למקצועיות, הוא גילה הבנה עסקית טובה, סבלנות והיה קשוב מאוד גם לעסקאות מורכבות (כגון מימון יחסית גבוה, המחולק לאורך זמן, כולל מימון של עבודות שיפוץ מורכבות)".

דותן משה, עו"ד

"בשנים 2013 ו 2014- פנינו ליואב בן שימול, הבעלים של חברת שיא החיסכון בע"מ, לשם קבלת סיוע בלקיחת משכנתא עבור שתי עסקאות שבצענו…"

"הייעוץ והטיפול שקיבלנו היה מקצועי ביותר. מהיר ותכליתי. ובתוך זמן קצר ביותר קיבלנו משכנתא בתנאים הטובים ביותר עבורנו אשר חסכו לנו זמן וכסף רב".

אנו ממליצים בחום להיעזר בשירותיו של מר בן שימול.

לאה ברוק, רואת חשבון בתים ניהול נכסים בע"מ

אודות שיא החיסכון - ייעוץ וליווי בעת תהליכי משכנתאות
Sending
User Rating 5 (1 vote)