הר הביטוח וסכומי הכסף שתוכלו לחסוך

תאריך פרסום :
תגובות :3תגובות

רוב האנשים היו רוצים לחסוך יותר כסף ממה שהם חוסכים בשנה והסיבה לכך היא שכולנו עובדים קשה ובסופו של דבר היינו רוצים להבטיח את העתיד שלנו כפי שאפשר לקרוא פה. העתיד הכלכלי בא לידי ביטוי לא רק בנכסים שאנחנו קונים אלא גם בחסכונות שונים, בין אם מדובר על חיסכון ללימודים לילד, חיסכון לרכישת מכונית חדשה או לכל דבר אחר. לכן, אם גם אתם חושבים שהייתם יכולים לחסוך יותר כסף בחודש, בהחלט יכול להיות שזה נכון, רק השאלה היא איך עושים זאת.

יכול להיות שגם אצלכם כל מה שצריך לעשות זה בסך הכול לנתב את הכספים שלכם בצורה נכונה יותר, כי יכול להיות שאתם משלמים הון עתק לחברות הביטוח שאצלן יש לכם ביטוחים שונים. אומנם חשוב לעשות ביטוח, בין אם זה ביטוח חיים, פנסיה או ביטוח רכב, אבל האם יש סיבה לשלם על ביטוחים כפולים? התשובה היא חד משמעית לא.

מבררים עבורכם הכול בצורה יעילה

הקושי האמיתי של רובנו הוא להבין איזה ביטוחים יש לנו ועל מה בדיוק אנחנו משלמים. זה קורה כיוון שכל אחד מאיתנו מצא את עצמו בעבר יושב מול סוכן ביטוח כזה או אחר ומשתכנע לעשות עוד ועוד ביטוחים. לכן אנחנו גם מגיעים לשלב שבו אנחנו מאבדים שליטה ולא יודעים בכלל איזה סוג של ביטוחים יש לנו, מה שגורם לכך שנשלם בוודאי על לא מעט ביטוחים כפולים.

זה נשמע לכם מוכר ואתם תוהים מה לעשות בנידון? פשוט מאוד: פנו עוד היום אל "הר הביטוח". אתם לא היחידים שאין להם מושג כמה כסף הם משלמים בשנה על ביטוחים מיותרים ובדיוק בשביל אנשים כמוכם הוקם "הר הביטוח". לכן, אם חשוב לכם לעשות את הבירורים הנדרשים בצורה מסודרת ולחסוך על הבירור כמה שיותר אנרגיה, עדיף שתיתנו למומחים לבצע זאת עבורכם.

איזה פרטים הר הביטוח יכול לבקש מכם לביצוע המשימה?

 כאשר פונים אל הר הביטוח צריך להבין שעלינו לתת לו מספר פרטים, אך האמת היא, שלא מדובר על פרטים פולשניים או אישיים מידי. כדי שהר הביטוח יוכל להגיע לכל המקומות הנדרשים ולבדוק מול חברות הביטוח על מה בדיוק אתם משלמים, עליכם לספק את השם שלכם, שם משפחה ומספר תעודת זהות.

בעזרת הפרטים הבסיסיים הללו ניתן יהיה לברר עבורכם כל מה שצריך, אז למה אתם מחכים? אין שום היגיון או סיבה לשלם סכומי עתק בשנה על ביטוחים שלא באמת יכולים לשמש אתכם. יתרה מכך, מה הטעם לשלם על אותו סעיף בכמה ביטוחים שונים? היום זה כבר לא נחוץ ולכן אנחנו ממליצים לכם לפנות כמה שיותר מהר אל הר הביטוח. אתם לא היחידים שהלכו לאיבוד מול כל האפשרויות שמציעות היום חברות הביטוח השונות ואתם לא היחידים שהתפתו בזמנו לשלם הון עתק על סעיפים מיותרים של ביטוחים. כאשר פונים אל הר הביטוח אפשר להיות רגועים כי הגורם הזה יוכל לברר עבורכם כל מה שצריך בצורה מהירה ויעילה במיוחד. את הכספים שעד היום תרמתם לחברות הביטוח בלי שום הצדקה תוכלו לנווט עכשיו לחסכונות משפחתיים, אז למה לא לעשות זאת?

לקבלת שיחת ייעוץ ממומחה

השאירו פרטים ומומחה יחזור אליכם בהקדם

הרשמו לניוזלטר שלנו

שתפו את המאמר בקליק

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

מה דעתכם ?

מאמרים אחרונים

תאריך :
צפיות: 31
נושאים של מיסוי הם בדרך כלל מסוג הדברים שהציבור בישראל לא אוהב להתעסק איתם.
תאריך :
צפיות: 46
חוק פיצויי פיטורים, התשכ"ג – 1963, הינו חוק העוסק בזכות לפיצויי פיטורים בסיום העבודה. 

סעיף 14 לחוק זה, אשר כותרתו הינה "פיצויים ותגמולים", עוסק בחישוב פיצויי פיטורים כאשר במהלך העבודה
תאריך :
צפיות: 23
רכישת פוליסת ביטוח זו פעולה פשוטה, ורבות הן החברות שישמחו להציע את שירותיהן. לעומת זאת, ביטול פוליסת ביטוח אינה פעולה פשוטה כלל וכלל.
תאריך :
צפיות: 27
בעת האחרונה שיטת 'מימון המונים' תופסת תאוצה בקרב יזמים רבים. במסגרת השיטה, מיזמים רבים מגייסים כספים באמצעות השקעת כספים של אנשים פרטיים מקרב הציבור.
תאריך :
צפיות: 190
לא אחת אנו מתבקשים להמליץ כיצד לבחור חברה מסוימת או שירות כלשהו. בכל פעם שכזו, אנו מקפידים להדגיש את החשיבות של סקר שוק מקיף קודם לבחירה.
תאריך :
צפיות: 27
אף אחד מאתנו לא מאחל לעצמו אירועים כמו תאונת דרכים, גניבות, שריפות, מחלות קשות ועוד, אך זה עלול לקרות לכל אחד.

רוצה לדבר עם מומחה?

הצג מאמרים לפי תחום

קטגוריות

מאמרים פופולריים

לא נמצאו מאמרים

מאמרים נוספים בנושא