לקבלת ייעוץ משכנתאות ללא התחייבות חייגו עכשיו: 054-6423199

איתנים
ייעוץ-משכנתא-שני
עדי שטרן - יועץ משכנתאות מוסמך

ייעוץ משכנתא בלב שקט

הליך פשוט וקל שבו תחסכו מאות אלפי שקלים!

מלאו פרטים עכשיו!

שמעון שטרית - יועץ משכנתאות בכיר

מיחזור משכנתא – האם זה כדאי?

מאת: שמעון שטרית
מאת: שמעון שטרית

יועץ משכנתאות בכיר בחברת איתנים

שואפים לשלם כמה שפחות על המשכנתא אבל בינתיים היא לא נגמרת? שמעתם על מכרים שכבר עשו מיחזור משכנתא ואתם תוהים האם זה יכול להיות כדאי גם בסיטואציה שלכם? אם כך, אין ספק שאפשר להבין אתכם. זה לא במקרה שכל כך הרבה אנשים פונים לייעוץ משכנתא ובוחנים מקרוב את האופציה הזאת, שכן מיחזור משכנתא יכול להיות רלוונטי עבור רבים. ניתן, בצורה כזאת, לא רק לקצר את מספר החודשים שבהם אתם משלמים את ההלוואה הזאת לבנק, אלא בצורה כזאת ניתן גם לחסוך ריביות לאורך השנים. לכן חשוב שתבדקו האם גם במצב שלכם זו יכולה להיות אופציה רלוונטית ויפה שעה אחת קודם, כי למה שהבנק ירוויח עליכם כל כך הרבה?

 

מאיפה מתחילים?

לפנות ככה סתם אל הבנק ולבדוק האם אתם יכולים לעשות מיחזור משכנתא זו אומנם אפשרות שרבים בוחרים בה, אך לא תמיד היא תהיה הכי טובה. העניין הוא שהבנק, בראש ובראשונה, בדרך כלל דואג לאינטרסים שלו ולא לאינטרסים של הלקוחות שלו. לכן ברור מדוע גם אתם חושבים על האפשרות של פניה אל גורם חיצוני ושזה בהחלט כדאי. גורם חיצוני לא מושפע משום גוף והמטרה היחידה שלו היא להעניק ללקוח את העצה הכי טובה שיש. לכן, אם גורם כזה יכול לדאוג לאינטרסים שלכם ולבדוק מה יכול להיות טוב עבורכם, מדוע שתוותרו על צעד כזה?

האם כדאי

כמה באמת תוכלו לחסוך?

 

לא קל לענות על השאלה הזאת כי כמובן שזה משתנה בין משפחה למשפחה. כמה אתם משלמים היום על משכנתא אופטימלית? כמה עוד נותר לכם לשלם? וכמה יגבו מכם עבור הפרוצדורה של מיחזור המשכנתא? כל הנתונים הללו יכולים להשפיע על התשובה הסופית לגבי החיסכון שלכם ולכן כדאי להיות ערים לכך. מה שבטוח זה שכן כדאי לכם לעשות את כל הבירורים הללו כי בדרך כלל מיחזור משכנתא לא רק מקצר את מספר חודשי ההחזר, אלא גם מסייע לנו לחסוך לא מעט כסף. יש מסלולים עם ריביות טובות יותר ויש אפשרות לשלם פחות על ההלוואה, אז למה שלא תבדקו את זה לעומק כבר עכשיו?

 

מומלץ מאוד לצפות בסרטון עד הסוף!

לקבלת ייעוץ משכנתאות ללא התחייבות מלאו פרטים עכשיו!

הלוואת משכנתא

הלוואת משכנתא

משלמים משכנתא? כל הסיבות לקחת הלוואת משכנתא לכל מטרה בשורה משמחת לכל ציבור הלווים בישראל – אם יש לכם דירה, הבנק מאפשר לכם לקחת הלוואת

קרא עוד »

לקבלת ייעוץ משכנתאות ללא התחייבות מלאו פרטים עכשיו!

שתפ/י את המאמר: