מיחזור משכנתא – האם זה כדאי?

רוצה לדבר עם יועץ משכנתאות?

האם כדאי ראשית

שואפים לשלם כמה שפחות על המשכנתא אבל בינתיים היא לא נגמרת? שמעתם על מכרים שכבר עשו מיחזור משכנתא ואתם תוהים האם זה יכול להיות כדאי גם בסיטואציה שלכם? אם כך, אין ספק שאפשר להבין אתכם. זה לא במקרה שכל כך הרבה אנשים פונים לייעוץ משכנתא ובוחנים מקרוב את האופציה הזאת, שכן מיחזור משכנתא יכול להיות רלוונטי עבור רבים. ניתן, בצורה כזאת, לא רק לקצר את מספר החודשים שבהם אתם משלמים את ההלוואה הזאת לבנק, אלא בצורה כזאת ניתן גם לחסוך ריביות לאורך השנים. לכן חשוב שתבדקו האם גם במצב שלכם זו יכולה להיות אופציה רלוונטית ויפה שעה אחת קודם, כי למה שהבנק ירוויח עליכם כל כך הרבה?

 

מאיפה מתחילים?

לפנות ככה סתם אל הבנק ולבדוק האם אתם יכולים לעשות מיחזור משכנתא זו אומנם אפשרות שרבים בוחרים בה, אך לא תמיד היא תהיה הכי טובה. העניין הוא שהבנק, בראש ובראשונה, בדרך כלל דואג לאינטרסים שלו ולא לאינטרסים של הלקוחות שלו. לכן ברור מדוע גם אתם חושבים על האפשרות של פניה אל גורם חיצוני ושזה בהחלט כדאי. גורם חיצוני לא מושפע משום גוף והמטרה היחידה שלו היא להעניק ללקוח את העצה הכי טובה שיש. לכן, אם גורם כזה יכול לדאוג לאינטרסים שלכם ולבדוק מה יכול להיות טוב עבורכם, מדוע שתוותרו על צעד כזה?

האם כדאי

כמה באמת תוכלו לחסוך?

 

לא קל לענות על השאלה הזאת כי כמובן שזה משתנה בין משפחה למשפחה. כמה אתם משלמים היום על משכנתא אופטימלית? כמה עוד נותר לכם לשלם? וכמה יגבו מכם עבור הפרוצדורה של מיחזור המשכנתא? כל הנתונים הללו יכולים להשפיע על התשובה הסופית לגבי החיסכון שלכם ולכן כדאי להיות ערים לכך. מה שבטוח זה שכן כדאי לכם לעשות את כל הבירורים הללו כי בדרך כלל מיחזור משכנתא לא רק מקצר את מספר חודשי ההחזר, אלא גם מסייע לנו לחסוך לא מעט כסף. יש מסלולים עם ריביות טובות יותר ויש אפשרות לשלם פחות על ההלוואה, אז למה שלא תבדקו את זה לעומק כבר עכשיו?

 

מיחזור משכנתא – האם זה כדאי?
Sending
User Rating 5 (1 vote)
אדמין

אדמין

השאר תגובה

קצת עלינו

שקוף הינו אתר המרכז בתוכו מידע רב בתחום המשכנתאות בישראל. אנו עובדים עם יועצי משכנתאות בעלי נסיון רב, בפריסה ארצית. במידה ותרצו, תקבלו מפגש בביתכם ללא עלות עם יועץ משכנתאות בכיר. השאירו פרטים באתר ונציג יחזור אליכם עם כל הפרטים.

רוצה לשוחח עם יועץ משכנתאות?

פוסטים נוספים

לקבלת ייעוץ משכנתאות ללא התחייבות מלאו פרטים עכשיו!