האם גם לכם ישתלם לעשות מיחזור משכנתא?

רוצה לדבר עם יועץ משכנתאות?

כולנו מוטרדים מהמצב הכלכלי שלנו בשלבים שונים של החיים וזה בדרך כלל גם מה שמוביל אותנו לקנות דירה. אומנם זה ברור שמדובר על התחייבות כלכלית מאוד גדולה וארוכת שנים, ואין ויכוח על כך שמחירי הדיור בישראל מאוד גבוהים. עם זאת, לקנות דירה זה אומר להשקיע בנכס ובעיקר, להשקיע ביציבות הכלכלית של המשפחה. לכן ברור מדוע גם אתם עשיתם את הצעד הזה בזמנו וסביר להניח שגם הייתם צריכים לקחת משכנתא בשביל זה. העובדה המרה היא שבישראל קשה מאוד לקנות דירות ללא משכנתא, אך האם זה אומר שאתם חייבים להמשיך ולשלם כל החיים בדיוק את אותה המשכנתא ששילמתם לפני שנים? מדובר על הלוואה שלרוב פורסים אותה, בעת החתימה, על 25-30 שנה, אך היום זה כבר ברור שניתן לעשות מיחזור משכנתא וכך לקצר את ההלוואה ואף לשנות את התנאים שלה. לכן אנחנו מציעים לכם לבדוק איפה אתם עומדים והאם יכול להיות שגם במקרה שלכם זה פתרון טוב.

ישתלם

מהם היתרונות של צעד מסוג כזה?

תוהים מדוע כל כך הרבה מכרים שלכם כבר עשו מיחזור משכנתא? פשוט מאוד: כי זה משתלם. העניין הוא שלרוב אנחנו חותמים על ההלוואה הגדולה הזאת בגיל מאוד צעיר, מה שלא באמת מאפשר לנו לצפות את העתיד. עם זאת, ממש כפי שהמשפחה לרוב מתרחבת וזה עולה לנו הון תועפות, אנחנו גם מרוויחים הרבה יותר לעומת עובדים זוטרים שרק נכנסו לשוק העבודה. משמעות הדברים היא שכושר ההחזר שלנו משתנה ולכן מיחזור משכנתא- האם זה כדאי במקרה הזה זה צעד חכם. אם עכשיו המצב הכלכלי שלכם השתנה ואם אתם יכולים להחזיר יותר כסף בחודש, לצמצם את מספר החודשים וכך לחסוך בריביות, מדוע שלא תעשו זאת? היתרון הכלכלי כאן יכול להיות עצום ולכן, למרות שמדובר על התעסקות ועל בירוקרטיה, אנחנו כן מציעים לכם לעשות זאת, לפנות אל הבנק ולראות מה יש לו להציע לכם.

 

האם זה יעלה לכם כסף?

התשובה היא כמובן כן, פשוט כי אין שום פרוצדורה שהבנק יסכים לעשות עבורכם מבלי שתשלמו לו. חשוב לדעת שאומנם אפשר גם להעביר את המשכנתא שלכם לבנק אחר ובצורה כזאת לפעמים לקבל מסלולי ייעוץ משכנתא עוד יותר טובים, אך כמובן שגם על כך תשלמו כסף. לכן חשוב לרדת לעומקם של הפרטים, להבין כמה זה עתיד לעלות לכם וכמה אתם יכולים להרוויח. משכנתא זה לא דבר שפשוט להתנהל איתו ולנהל מולו את חיי המשפחה אך יחד עם זאת, זו הדרך היחידה שיש להפוך להיות בעלי נכסים. הרבה פעמים מיחזור משכנתא יסייע לנו לטווח הארוך ולכן, אפילו אם עכשיו זו נראית לכם הוצאה כלכלית או שינוי לא פשוט – שווה לבדוק זאת לעומק ולראות האם זה מתאים גם לכם.

האם גם לכם ישתלם לעשות מיחזור משכנתא?
Sending
User Rating 5 (1 vote)
אדמין

אדמין

השאר תגובה

קצת עלינו

שקוף הינו אתר המרכז בתוכו מידע רב בתחום המשכנתאות בישראל. אנו עובדים עם יועצי משכנתאות בעלי נסיון רב, בפריסה ארצית. במידה ותרצו, תקבלו מפגש בביתכם ללא עלות עם יועץ משכנתאות בכיר. השאירו פרטים באתר ונציג יחזור אליכם עם כל הפרטים.

רוצה לשוחח עם יועץ משכנתאות?

פוסטים נוספים

לקבלת ייעוץ משכנתאות ללא התחייבות מלאו פרטים עכשיו!