וידר משכנתאות

רוצה לדבר עם יועץ משכנתאות?

נושא המשכנתאות, כידוע הוא נושא מורכב ורחב המצריך ידע והתמצאות רבים, על כן יהיה קשה לבן אדם רגיל מן השורה להתמודד בעצמו מול כל מסלולי המשכנתאות המוצעים לו על ידי הבנקים השונים ללא עזרה של אנשים מקצועיים בעלי הבנה רחבה ועמוקה בתחום זה.

את הבעיה הזו אבחנו חברות יעוץ משכנתאות שקמו בעשור האחרון, חברות אלו נותנות עזרה וסיוע לאדם המעוניין לקחת הלוואה מהבנק והוא אינו יודע כיצד להתמודד מול שלל ההצעות שמציפים אותו יועצי המשכנתאות והפקידים של הבנקים השונים.

חברת וידר משכנתאות – ייעוץ משכנתא

חברת וידר משכנתאות הינה אחת מחברות הייעוץ למשכנתאות הנ"ל שקמו, כאמור, בכדי לעזור ולסייע ללקוח בעת לקיחת הלוואה/משכנתא, חברת וידר מתמחה בענייני משכנתאות, ומנוהלת על ידי מר מאיר וידר. (הבהרה – אתר זה אינו קשור לחברת וידר משכנתאות – ניתן לפנות לחברה באמצעות הפרטים בסוף המאמר)

תחומי ההתמחות של החברה הם רבים, כגון: יעוץ בעת לקיחת משכנתא חדשה, ליווי בזמן מיחזור משכנתא, משכנתא הפוכה (משכנתא לאנשים שגילם הוא מעל 60), הלוואות גישור, הלוואות שונות, פרויקטים וכדומה.

חברת וידר משכנתאות מעסיקה עובדים מקצועיים ומומחים מאד לענייני משכנתאות, ביניהם: יועצי משכנתאות, כלכלנים, בעלי ידע פיננסי ועוד ובעזרתם היא מעניקה ללקוחות שלה שירות טוב, מקצועי ויעיל המסייע ללקוחות לקבל תנאים טובים המתאימים לצרכים האישיים ו/או לשפר את התנאים הקיימים כמו: חיסכון בכסף, קיצור משך זמן התשלום, ועוד, כל זה בצורה טובה יותר ממה שיש ליועצי המשכנתאות ולפקידים בבנקים השונים להציע, וזאת משום שהבנקים אינם נותנים אפשרות להשוות ביניהם, אלא הלקוח צריך למצוא לבדו את ההבדלים בין האופציות השונות הקיימות בבנקים וכן מול עיניהם של הפקידים בבנק עומדת טובת הבנק, והם מעוניינים לשרת את האינטרסים של הבנק, ועל כן לא הם לא תמיד הם מספקים את הפרטים המדויקים בנוגע למשכנתא.

השירות של חברת וידר הינו שירות מיוחד שלו מספר מאפיינים בולטים:

ראשית, יועץ המשכנתאות של חברת וידר מגיע עד לביתו של הלקוח, ושם הוא עורך עימו פגישה אישית אשר במהלכה נאספים הנתונים הנדרשים על מנת להחליט באיזו סוג משכנתא לבחור.

יתירה מזאת, כאמור לעיל, הייעוץ של חברת וידר משכנתאות הינו יעוץ פרטי ואובייקטיבי שאינו משרת את האינטרסים של הבנק או של כל גוף פיננסי אחר, אלא מטרת הייעוץ היא טובת הלקוח בלבד.

כמו כן, החברה מנהלת את כל העניינים הקשורים לנושא המשכנתא שעל הלקוח לבצע, לדוגמא: החברה מנהלת משא ומתן מול הגורמים הרלוונטיים, משיגה את המסמכים הנדרשים, בוחרת עבור הלקוח את סוג המשכנתא המתאים עבורו, ולבסוף אף מלווה את הלקוח לבנק ביום החתימה על חוזה המשכנתא , וזאת בדכי לוודא שכל העניינים מתנהלים כשורה והחוזה מכיל את כל הסעיפים שהוסכם עליהם מראש.

היתרון העסקי

היתרונות של חברת וידר משכנתאות על פני חברות אחרות המתמחות בנושא המשכנתאות טמונים בכך שלחברה יש ניסיון רב עם לקוחות, הן לקוחות הנוטלים משכנתא חדשה, והן לקוחות הממחזרים משכנתא קיימת; החברה מתעסקת עם מגזרים וקהלי יעד שונים: לקוחות יחידים, זוגות, משפחות, בעלי פרויקטים, אנשים המבצעים הרחבות ותוספות בניה, אנשים המשפצים את הנכס שברשותם, קבוצות רכישה ועוד.

וכן בבעלות החברה ישנם יועצים בעלי ידע נרחב ומיומנות גבוהה המאפשרים לחברה לספק ללקוחות שירות טוב ומקצועי המותאם בדיוק לנתונים, ליכולות ולצרכים האישיים של הלקוח.

בנוסף, לחברה ישנה היכרות מעמיקה עם כל גורמי החוק הרלוונטיים, ועם מערכת הבנקאות והבירוקרטיה, עובדה זו מאפשרת לחברה לזרז את תהליך לקיחת ההלוואה, ולנהל את המשא ומתן עם הגורמים השונים במהירות וביעילות, ולהשיג את ההלוואה בעלת התנאים המשופרים והכדאיים ביותר.

לפניה לחברה: משרדי החברה נמצאים במגדלי התאומים 2 קומה 5 טלפון 073-7294778

וידר משכנתאות
Sending
User Rating 5 (2 votes)
אדמין

אדמין

השאר תגובה

קצת עלינו

שקוף הינו אתר המרכז בתוכו מידע רב בתחום המשכנתאות בישראל. אנו עובדים עם יועצי משכנתאות בעלי נסיון רב, בפריסה ארצית. במידה ותרצו, תקבלו מפגש בביתכם ללא עלות עם יועץ משכנתאות בכיר. השאירו פרטים באתר ונציג יחזור אליכם עם כל הפרטים.

רוצה לשוחח עם יועץ משכנתאות?

פוסטים נוספים

לקבלת ייעוץ משכנתאות ללא התחייבות מלאו פרטים עכשיו!