השקעות

אופציות – כל מה שכדאי לדעת

אופציות השתלבו בשוק ההון ונסחרות כדרך קבע היום בשוק. דרך אופציות ניתן לרכוש ולמכור מניות על ידי קביעת מחיר מוסכם מראש, שיכול להוביל לרווחים באחוזים

אילון מאסק – גאון או מהמר?

אילון מאסק רוצה לשנות את העולם. זו השאיפה שהוא הציב לעצמו והוא לא מתבייש לומר אותה בקול – הוא בטוח כי יצליח להציל את המין

תיק השקעות מנוהל – סקירת שוק

תיק השקעות מנוהל, פלטפורמה במסגרתה איש מקצוע מנהל את תיק ההשקעות של הלקוח מא' עד ת', הוכיחה את עצמה כיעילה מאוד בשנים האחרונות.

מניית טבע, הזדמנות השקעה?

טבע היא החברה הגדולה ביותר בעולם לתרופות כלליות, היא האחראית להרבה מהתרופות שאנחנו לוקחים בשגרה ובמצבים קיצוניים יותר.

חלוקת דיבידנדים

מדיניות חלוקת הדיבידנד של החברות הבורסאיות משפיעה על המשקיעים, חלקם מעדיפים לרכוש מניות של חברות עם מדיניות חלוקת דיבידנדים ידידותית, לחלוקת דיבידנד יש מספר השפעות על כל מיני מדדים בבורסה

השקעה בדולר – יתרונות וחסרונות

השקעה במט"ח נחשבת לאמנות שמתעסקים בה הסוחרים המתוחכמים והמתקדמים ביותר, ההשקעה בה רווית סיכונים וטומנת בחובה הזדמנויות אדירות.

מסחר עצמאי בבורסה – כל מה שכדאי לדעת

אנשים רבים בוחרים יום בהיר אחד להתחיל לסחור בבורסה באופן עצמאי. חלקם רכשו ידע מקדים ולמדו את הנושא משך זמן רב, וחלק פשוט בוחרים לצלול למים העמוקים.

מימון המונים – יתרונות וחסרונות

בעת האחרונה שיטת 'מימון המונים' תופסת תאוצה בקרב יזמים רבים. במסגרת השיטה, מיזמים רבים מגייסים כספים באמצעות השקעת כספים של אנשים פרטיים מקרב הציבור.

השקעות אלטרנטיביות

המפץ הגדול של שנת 2008 ניפץ את ההנחה כי תיק המורכב מהשקעות בשוק ההון הוא תיק מגוון היכול לפזר את הסיכונים.

השקעה בחברות קנאביס

מגמת הלגליזציה של שוק הקנאביס מתפשטת במהירות ברחבי העולם, מדינות רבות כבר אישרו את השימוש בקנאביס לצרכי

נכסים דיגיטליים

מה זה נכס דיגיטלי? האם אפשר לעשות מזה כסף וכמה השקעה נדרשת ממני? האם יתכן אני יכול לפתח לעצמי נכס דיגיטלי ואז להכניס ממנו סכומי כסף גדולים בצורה פסיבית?

כל מה שרציתם לדעת על ביטקוין Bitcoin

לפני כעשור, בשנת 2009, פרץ לחיינו הכלכליים המטבע הוירטואלי הראשון – ביטקוין. מאז ועד היום קמו מטבעות וירטואלים חדשים רבים שניסו לחקות את גל ההצלחה – ללא הצלחה.

קטגוריות

לשיחת ייעוץ חינם עם מומחה

השאירו פרטים