הבינלאומי למשכנתאות

רוצה לדבר עם יועץ משכנתאות?

הבנק הבינלאומי הוא הבנק החמישי בגודלו בישראל וסוגר את החמישייה המרכזית של הבנקים המסחריים. הבנק הוקם בשנת 1972 וכיום מהווה קבוצה בנקאית מקיפה שמכילה בנוסף לבינלאומי עוד כמה בנקים קטנים וסקטוריאליים שנמצאים בשליטת הקבוצה.

הבינלאומי למשכנתאות הוא חלק אינטגראלי מהבנק הבינלאומי ופועל במסגרת הבנק ולא כחברה נפרדת ועצמאית. בעבר, הבינלאומי למשכנתאות היה חברה בע"מ אך במסגרת תהליכים ארגוניים של מיזוגים, פעילות המשכנתאות של הבינלאומי למשכנתאות יחד עם בנק עצמאות למשכנתאות מוזגה במלואה אל תוך הבנק הבינלאומי. הבנק הבינלאומי מחזיק בבנק אוצר החייל, בנק מסד, בנק פועלי אגודת ישראל וביובנק.

בעל השליטה בבנק הבינלאומי וגם בפעילות המשכנתאות שלו הוא צדיק בינו באמצעות חברת פיבי אחזקות, בינו הוא גם בעל השליטה בחברת פז ושימש בעבר כמנכ"ל בנק לאומי וכן מנכ"ל ויו"ר הבינלאומי.

גוף נוסף שלו אחזקה משמעותית בבינלאומי הוא בנק דיסקונט עם כ-25% מהמניות. מנכ"ל הבנק היא סמדר ברבר-צדיק והיו"ר הוא ז'אק אלעד. הבנק הוא בנק בינוני ומתמקד בפעילות מקיפה בשוק ההון, לקוחות עסקיים, ובנקאות פרטית איכותית.

הבנק מפעיל 175 סניפים בפריסה ארצית שמציעים שירות משכנתאות מקיף לשוק הפרטי ב-54 סניפים, מסחר בניירות ערך, מתן אשראי, פיקדונות וכל תחומי הבנקאות המסחרית האחרים.

פירוט שירותים מתקדמים של הבינלאומי למשכנתאות

הבינלאומי למשכנתאות מציע לציבור מגוון שירותים מתקדמים בתחום המשכנתאות, בעיקר סביב אתר האינטרנט של הבנק.

  • הגשת בקשה למשכנתא באמצעות אתר האינטרנט: הבינלאומי למשכנתאות מאפשר להגיש בקשה ראשונית לבנק לקבלת הלוואת משכנתא ללא הגעה לסניף.
  • בירור מצב זמין בכל עת: לקוחות ומגישי בקשות למשכנתא יכולים ליהנות משירות מידע "און-ליין" במשך 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, ניתן לראות את מצב המשכנתא, משלב הבקשה וגם לאחר תחילת תשלום ההחזרים החודשיים.
  • מוקד טלפוני: הבינלאומי למשכנתאות מפעיל מוקד טלפוני במרבית שעות היום לבירורים ושאלות גם כאשר אין סניפים פתוחים.

התאמת המשכנתא ללקוח

הבינלאומי למשכנתאות מציע שירות להתאמת סוג המשכנתא ללקוח הספציפי מבחינת גובה ההלוואה, הריביות, ההחזרים ועוד גורמים משמעותיים. ישנן משכנתאות לרוכשי דירות ראשונות, למטרות שיפוץ, לשדרוג לדירה איכותית יותר, רכישת דירה להשקעה, הלוואה מול נכס קיים בבעלות הלקוח, גרירת משכנתא לתהליכי מכירת נכס קיים ורכישת חדש ועוד מגוון מסלולים ואפשרויות.

הבינלאומי למשכנתאות יכול להציע מסלולי משכנתא מיוחדים למגזרים מסוימים באוכלוסיה, זאת בגלל שהוא מחזיק בכמה בנקים קטנים שכל אחד פעיל במגזר מסוים. למשל משכנתאות למורים (בנק מסד), למגזר החרדי (בנק פאג"י) ולמשרתי כוחות הביטחון (אוצר החייל).

כל סוגי המשכנתאות הקיימים בשוק

הבינלאומי למשכנתאות מציע לציבור לקוחות הבנק ובנקים למשכנתאות אחרים את כל סוגי המשכנתאות המקובלים בשוק הישראלי, מסלולים שמשלבים הצמדות שונות, כמה סוגי ריביות ושיטות פירעון. הבינלאומי למשכנתאות מגיע עם חוזק פיננסי מצוין ומציע שירות משכנתאות איכותי ואישי ללקוחותיו.

הבינלאומי למשכנתאות
Sending
User Rating 5 (1 vote)
אדמין

אדמין

השאר תגובה

קצת עלינו

שקוף הינו אתר המרכז בתוכו מידע רב בתחום המשכנתאות בישראל. אנו עובדים עם יועצי משכנתאות בעלי נסיון רב, בפריסה ארצית. במידה ותרצו, תקבלו מפגש בביתכם ללא עלות עם יועץ משכנתאות בכיר. השאירו פרטים באתר ונציג יחזור אליכם עם כל הפרטים.

רוצה לשוחח עם יועץ משכנתאות?

פוסטים נוספים

לקבלת ייעוץ משכנתאות ללא התחייבות מלאו פרטים עכשיו!