דלתא קפיטל משכנתאות

רוצה לדבר עם יועץ משכנתאות?

חברת דלתא קפיטל גרופ בע"מ היא חברת מימון חוץ בנקאית שנמצאת בבעלות פרטית, החברה מתמחה במתן אשראי ללקוחות פרטיים ועסקיים אשר מתקשים להשיג אשראי בנקאי רגיל בגלל סיבות שונות כגון בעיות תזרים או משפטיות, דלתא קפיטל מעניקה הלוואות בעיקר על בסיס שעבוד של נכסי נדל"ן.

כמו כן, הלוואות של דלתא קפיטל מאשרות ללקוחות פרטיים ועסקיים לקבל מסגרת אשראי שאינה משפיעה על מסגרתם הבנקאית, ההלוואות הן מסכומים של 200,000 ש"ח ועד 5,000,000 ש"ח לתקופות של עד חמש שנים ולכל מטרה.

המנכ"לים בחברת דלתא קפיטל גרופ הם רז פישמן ומירי רוזנברג, החברה יושבת בבניין גיבור ספורט ברמת גן ומחזיקה צוות מקצועי בתחומי ההלוואות, בנקאות, מיסים וכמובן ייעוץ משפטי. בנוסף לפעילות הלוואות ומשכנתאות של דלתא קפיטל, היא מנהלת גם פעילות נדל"ן באמצעות חברות בנות או אחיות ומחזיקה כמה בניינים במתחם בורסת היהלומים ברמת גן.

בעלת השליטה בחברת דלתא קפיטל גרופ בע"מ היא משפחת פישמן מארה"ב (המנכ"ל רז פישמן הוא בנו של בעל השליטה), מדובר על משפחה שפעילה בתחום המלונאות בארה"ב (זכיינית הולידיי-אין סן דייגו למשל) ושהחליטה להעביר חלק מעסקיה גם לישראל. חשוב לציין ולהבין כי אין קשר בין משפחת פישמן ששולטת בדלתא קפיטל גרופ לבין איש העסקים אליעזר פישמן.

משכנתאות של דלתא קפיטל – פיתרון זמני עד להסדרה עם הבנק

הרוב מוחלט של המשכנתאות בישראל נלקח על ידי הציבור מבנקים מסחריים ובנקים למשכנתאות למיניהם, אך ישנם לווים פרטיים ועסקיים רבים שלא מקבלים אישור למשכנאות (או הלוואות מכל סוג אחר לצורך העניין) והם מוגדרים לקוחות בעיתיים מסיבות שונות (עודף סיכון מבחינת הבנק, היסטוריית אשראי שלילית וכדומה).

לחלופין, ישנם מצבים של לווי משכנתאות שלא יכולים לקבל משכנתא כי הם זקוקים להיקפי מימון גדולים מדי ביחס למה שמותר לבנקים לספק להם על פי הוראות המפקח על הבנקים או הגבלות בנקאיות אחרות. את החלל הזה משכנתאות של דלתא קפיטל ממלאות עבור לקוחות אלו והיא מציעה להם מימון לרכישת הנכס הרצוי כאשר הבנקים מסרבים לכך או כאשר המשכנתא מהבנק אינה עומדת בדרישותיהם.

משכנתא חוץ בנקאית של דלתא קפיטל מיועות באופן כללי לטווח הקצר, לתקופות של עד 5 שנים, לכן אלו משכנתאות שמאפשרות ללווים לרכוש את הנכס שרצו עד להסדרת מצבם מול הבנקים, שאז יוכלו להחזיר את ההלוואה או המשכנתא לדלתא קפיטל גרופ ולקחת משכנתא בנקאית רגילה.

משכנתאות של דלתא קפיטל משרתות לקוחות אשר חשבון הבנק שלהם הוגבל במשך השנתיים האחרונות לפני בקשת המשכנתא מהבנק, לקוחות שנפתח נגדם תיק הוצאה לפועל או הליך כינוס נכסים, לקוחות בעלי רמת הכנסות לא קבועה ויציבה וכדומה.

הריבית על משכנתאות של דלתא קפיטל

מכיוון שמשכנתאות של דלתא קפיטל הן משכנתאות והלוואות חוץ בנקאיות שנועדו בעיקרן להות פיתרון ללקוחות אשר לא יכולים לקבל אשראי בנקאי אז הריבית עליהן גבוהה יותר מאשר במערכת הבנקאית ובשוק המשכנתאות בכלל.

אחוזי ריבית המשכנתא בתנאים הספציפיים של משכנתאות של דלתא קפיטל תלויים כמובן במהות ההלוואה, הלקוח ונכס הנדל"ן שמועמד כביטחון להחזר ההלוואה. ניתן לראות משכנתאות של דלתא קפיטל שמוענקות בריבית חודשית של כ-1.17% שמתרגמים לריבית שנתית של 14% – אחוז גבוה משמעותית מאשר ריבית בנקאית רגילה על משכנתא, כמובן שבתקופה של ריבית נמוכה במשק כמו שקיימת מאז 2008 בישראל ניתן לצפות לקבל משכנתאות של דלתא קפיטל בריבית מעט נמוכה יותר.

משכנתאות של דלתא קפיטל מהוות אם כך פיתרון שעשוי להיות יעיל עבור לקוחות שמתקשים בהשגת מימון ובכל זאת זקוקים לפיתרון מיידי.

דלתא קפיטל משכנתאות
Sending
User Rating 5 (1 vote)
אדמין

אדמין

השאר תגובה

קצת עלינו

שקוף הינו אתר המרכז בתוכו מידע רב בתחום המשכנתאות בישראל. אנו עובדים עם יועצי משכנתאות בעלי נסיון רב, בפריסה ארצית. במידה ותרצו, תקבלו מפגש בביתכם ללא עלות עם יועץ משכנתאות בכיר. השאירו פרטים באתר ונציג יחזור אליכם עם כל הפרטים.

רוצה לשוחח עם יועץ משכנתאות?

פוסטים נוספים

לקבלת ייעוץ משכנתאות ללא התחייבות מלאו פרטים עכשיו!