דיסקונט למשכנתאות

רוצה לדבר עם יועץ משכנתאות?

בנק דיסקונט למשכנתאות הוא חברת בת בבעלות מלאה של בנק דיסקונט, הבנק השלישי בגודלו בישראל. בנק המשכנתאות של הקבוצה הוקם כבר בשנת 1959 כחברה נפרדת אשר נסחרה בנפרד בבורסה של תל אביב, לאחר שנים רבות, בשנת 2007 רכש בנק דיסקונט את כל מניות הבנק שהיו בידי הציבור ושאר גורמים ובכך הוציא את דיסקונט למשכנתאות ממסחר עצמאי והפך את הבנק לחברה בת מלאה של קבוצת דיסקונט.

בנק דיסקונט למשכנתאות מספק מגון רחב ומקיף של שירותי הלוואות משכנתא לשוק הפרטי והעסקי בישראל, הבנק מציע מסלולי משכנתא סטנדרטים ומוכרים וכן מסלולים מיוחדים והטבות ללקוחות דיסקונט.

הפעילות של דיסקונט למשכנתאות מבוצעת במסגרת 75 סניפים של בנק דיסקונט הרגיל, כאשר קיימים 4 סניפים עצמאיים ובלעדיים לפעילות המשכנתאות.

יו"ר הבנק הוא ישראל דוד והמנכ"לית היא אתי לנגרמן, לדיסקונט למשכנתאות 400 עובדים. נתח השוק של דיסקונט בתחום המשכנתאות עומד על כ-15% מכל שוק הלוואות הדיור בישראל. בעלי השליטה בבנק דיסקונט הם קבוצת משקיעים זרים בראשות משפחות ברונפמן ושראן, אנשי עסקים מארה"ב, מדינת ישראל מחזיקה אף היא בנתח מבנק דיסקונט.

פעילות בשוק המשכנתאות

דיסקונט למשכנתאות פעיל בכמה מישורים של מתן הלוואות לרכישת דיור ונדל"ן:

  • משכנתא במגוון מסלולים לרכישת דירה או בניית בית.
  • משכנתאות לרכישת נדל"ן מסחרי כמו משרדים, שטחי מסחר, תעשייה קלה ועוד.
  • הלוואות לכל מטרה – בצורה של משכון נכס מגורים קיים בבעלות הלווה וכמובן ריבית להחזרי ההלוואה.
  • ליווי ומשכנתאות לקבוצות רכישה – התארגנויות פרטיות לרכישת שטחים ובניית מתחי מגורים, דיסקונט למשכנתאות הוא מהחלוצים בתחום מבחינת ליווי בנקאי של קבוצות רכישה אלו.
  • משכנתאות וליווי פיננסי של תושבי חוץ שמעוניינים לרכוש נכסים בישראל. ההתמקדות של דיסקונט היא בתושבי בריטניה, ארה"ב וצרפת.

לבנק דיסקונט למשכנתאות כ-60,000 לקוחות עם משכנתא פעילה והבנק מספק הלוואות משכנתא בערך של כמיליארד ש"ח בכל רבעון.

מסלולי משכנתא של דיסקונט למשכנתאות

הבנק מציע את מסלולי המשכנתא המוכרים והנפוצים בשוק מבחינת ההצמדות האפשריות והריביות השונות וכן כמה מוצרים ומסלולים ייחודיים ללקוחות הבנק.

  • משכנתא בריבית משתנה – צמודה למדד המחירים לצרכן, המשכנתא מוצמדת לשינויים במדד המחירים לצרכן והריבית על ההלוואה משתנה לפי עוגן ריבית קבוע מראש ואחת לתקופה שנקבעת מראש (תחנות עדכון).
  • משכנתא בריבית קבועה – צמודה למדד המחירים לצרכן, הריבית לא משתנה לאורך תקופת החזר המשכנתא אך ההלוואה מוצמדת לשינויים במדד. רלבנטי יותר לתקופות של ריבית נמוכה במשק.
  • משכנתא ריבית פריים, הלוואה על בסיס ריבית הפריים של בנק ישראל וללא הצמדה למדד.
  • ריבית ליבור צמודת מט"ח, הריבית של המשכנתא היא על פי ריבית הליבור מלונדון וההצמדה היא לשער הדולר או האירו.
  • משכנתא מסובסדת, מסלול ייחודי עם פרסום רב של דיסקונט למשכנתאות, ריבית מסובסדת ונוחה ללקוחות חדשים וקיימים של בנק דיסקונט.

בנק דיסקונט, נכון ל-2014 הוא הבנק המחזיק באישור ויכול להציע לעובדי מדינה הלוואות שונות.

דיסקונט למשכנתאות
Sending
User Rating 5 (1 vote)
אדמין

אדמין

השאר תגובה

קצת עלינו

שקוף הינו אתר המרכז בתוכו מידע רב בתחום המשכנתאות בישראל. אנו עובדים עם יועצי משכנתאות בעלי נסיון רב, בפריסה ארצית. במידה ותרצו, תקבלו מפגש בביתכם ללא עלות עם יועץ משכנתאות בכיר. השאירו פרטים באתר ונציג יחזור אליכם עם כל הפרטים.

רוצה לשוחח עם יועץ משכנתאות?

פוסטים נוספים

לקבלת ייעוץ משכנתאות ללא התחייבות מלאו פרטים עכשיו!