בנק משכן – הפועלים

רוצה לדבר עם יועץ משכנתאות?

בנק משכן משמש כמחלקת המשכנתאות של בנק הפועלים, כל פעילות המשכנתאות מרוכזת תחת המותג משכן, אך פועלים – משכן אינו חברה בת או בנק נפרד מהפועלים אלא קיים בתוך מסגרת שירותי הבנקאות הרגילים של הבנק.

משכן מספק מגוון גדול של מסלולי משכנתא ללקוחות כל הבנקים ומפעיל מערך שירות וייעוץ בסניפי הפועלים הרבים שפרוסים בכל רחבי ישראל.

בנק הפועלים, שמשכן – פועלים למשכנתאות הוא חלק בלתי נפרד ממנו, הוא בנק מסחרי גדול, השני מבחינת גודלו ונתח השוק שלו. מרבית הפעילות הבנקאית של הבנק היא מול המגזרים הפרטי והמסחרי והבנק מספק שירותים למגוון גופים מוסדיים ומסחריים גדולים מאוד במשק.

פעילות המשכנתאות של פועלים – משכן מתבצעת בעיקר תחת החטיבה שמטפלת בלקוחות פרטיים ומשקי בית, החטיבה הקמעונאית, זאת כי לרוב תחום המשכנתאות נוגע בעיקר לפרטיים.

הגוף שמחזיק בשליטה על בנק הפועלים ולכן גם בפעילות פועלים – משכן היא קבוצת אריסון אחזקות שבבעלות שרי אריסון, הקבוצה רכשה את השליטה בבנק לפני שנים ומחזיקה כ-26%. את מרבית מניות הבנק מחזיק הציבור.

בראשות בנק הפועלים וגם בפעילות פועלים – משכן נמצאים המנכ"ל ציון קינן שנמצא כבר שנים בבנק והיו"ר יאיר סרוסי, שניהם התחילו את תפקידם בסוף שנת 2009, בראש החטיבה הקמעונאית שאחראית על פעילות פועלים – משכן עומדת לילך אשר טופליסקי.

פעילות בשוק המשכנתאות

מעצם היותו ספק משכנתאות מוביל בשוק הישראלי, משכן מספק את כל מסלולי המשכנתא הרגילים שקיימים בשוק  מבחינת סוגי ריבית, הצמדות שונות, יצירת תמהילי משכנתא ספציפיים ושאר תנאים שרלבנטיים לגובה ההלוואות ושיטות ההחזר.

הבנק מחזיק מערך ייעוץ מקיף בכ-100 מסניפי הפועלים ומספק כלים שונים לחישוב והדמיית מסלולי משכנתא שונים במסגרת אתר האינטרנט של הקבוצה.

מוצרים ספציפיים של פועלים – משכן

מלבד מסלולי המשכנתא הנפוצים והרגילים של הצמדות וריביות, פועלים – משכן מציע כמה מוצרים ייחודיים אליו:

  • חופשת לידה מהמשכנתא: משכן מציע לזוגות שנולד להם ילד להפסיק לשלם את ההחזרים החודשיים למשך שלושה חודשים.
  • חודש חופש בשנה: לקוחות משכן למשכנתאות זכאים לבחור חודש כלשהו במהלך השנה בו לא ישלמו החזר חודשי.
  • זירוז תהליכים: משכן מציע שירות שליחויות של מסמכים בנקאיים ומשפטיים ישירות ללקוח לזירוז תהליכי המשכנתא.
  • הטבות בלעדיות לזכאים מבחינה בנקאית, בעלי תזרים גדול, הון עצמי רב, נכס שני ועוד.
  • משכנתא ירוקה: פועלים – משכן מעניק הטבות במשכנתא לאלו שבוחרים באפשרויות סביבתיות יחסית של בנייה. ריביות זולות על חלק מהסכום, הלוואות למערכות סולאריות ועוד.

מדד משכן לרוכשי דירות

פועלים – משכן מפרסם באופן קבוע מדד שנותן תמונת מצב לגבי רוכשי הדירות בישראל. המדד ניתן בחינם כשירות לציבור הרחב ומחשב את היכולת של מקבלי המשכנתאות לעמוד בתשלומי החזר ההלוואה.

המדד של פועלים – משכן מראה השפעה של מחירי דירות, שכר ממוצע, ריביות ממוצעות ואבטלה במשק.

בנק משכן - הפועלים
Sending
User Rating 5 (1 vote)
אדמין

אדמין

השאר תגובה

קצת עלינו

שקוף הינו אתר המרכז בתוכו מידע רב בתחום המשכנתאות בישראל. אנו עובדים עם יועצי משכנתאות בעלי נסיון רב, בפריסה ארצית. במידה ותרצו, תקבלו מפגש בביתכם ללא עלות עם יועץ משכנתאות בכיר. השאירו פרטים באתר ונציג יחזור אליכם עם כל הפרטים.

רוצה לשוחח עם יועץ משכנתאות?

פוסטים נוספים

לקבלת ייעוץ משכנתאות ללא התחייבות מלאו פרטים עכשיו!