לקבלת ייעוץ משכנתאות ללא התחייבות חייגו עכשיו: 054-6423199

ייעוץ-משכנתא-שני
עדי שטרן - יועץ משכנתאות מוסמך

ייעוץ משכנתא בלב שקט

הליך פשוט וקל שבו תחסכו מאות אלפי שקלים!

מלאו פרטים עכשיו!

שמעון שטרית - יועץ משכנתאות בכיר

בנק ירושלים

מאת: שמעון שטרית
מאת: שמעון שטרית

יועץ משכנתאות בכיר בחברת איתנים

בנק ירושלים הוא הבנק העשירי בגודלו בישראל והוא קיים משנת 1963, משנת 1998 הבנק מוגדר כבנק מסחרי תחת חוק הבנקאות ולמעשה עיקר פעילותו היא במגזר הפרטי בתחום המשכנתאות.

בנק ירושלים הוא בנק קטן מאוד ולכן הוא מתמקד בשירותים בנקאיים ספציפיים ואינו מנסה לגדול ולהצליח בכל מוצר בנקאי קיים, לבנק 16 סניפים והוא מעסיק כ-350 עובדים. הנהלת הבנק יושבת בירושלים בשונה משאר הבנקים בישראל שנמצאים בתל אביב.

משפחת שובל, בראשות שגריר ישראל בארה"ב לשעבר זלמן שובל, היא בעלת השליטה בבנק ומחזיקה כמעט בכל המניות של הבנק שהוא חברה ציבורית נסחרת בבורסה. המגזר החזק ביותר של בנק ירושלים הוא כאמור שוק המשכנתאות ללקוחות פרטיים, כמו כן הבנק עוסק במסחר בשוק ההון, חשבונות בנק לתושבי חוץ ושירותי הלוואות למטרות שונות.

מסלולי משכנתא של בנק ירושלים

הבנק מציע לציבור לקוחותיו וללקוחות בנקים אחרים מגוון מסלולי משכנתא, בהתאם למצב ספציפי של כל לווה, רצונו האישי והמלצות הבנק.

  • משכנתא צמודה למדד בריבית משתנה: ההלוואה מוצמדת למדד המחירים לצרכן והריבית משתנה בתחנות עדכון קבועות על פי עוגן ריבית כלשהו שנקבע אף הוא מראש, למשל ריביות שמשוקללות על ידי בנק ישראל על פי פרמטרים בנקאיים, ריבית הליבור מלונדון, ריבית בנק ישראל ועוד. טוב לזמנים בהם יש צפי לירידות ריבית במשק ובנוסף אפשרות לפירעון מוקדם ללא עמלה.
  • משכנתא צמודה למדד בריבית קבועה: הצמדה למדד המחירים לצרכן אך הריבית על ההלוואה אינה משתנה לכל אורך החזר המשכנתא. טוב לזמנים של ריבית נמוכה במשק ופיתרון שמספק קצת יותר שקט וביטחון לאורך השנים.
  • משכנתא צמודה לדולר: ההלוואה בשקלים וההחזר כמובן בשקלים אבל הקרן והריבית על הקרן מוצמדים לשער הדולר וכמו כן יש התבססות על ריבית הליבור שמתפרסמת כל 6 חודשים בלונדון ורלבנטית למט"ח.
  • משכנתא בריבית פריים: הלוואה לרכישת נכס ללא הצמדה למדד ועל בסיס ריבית הפריים שמפרסם בנק ישראל (ריבת במשק + 2%). טוב למצבים של הלוואות גישור לרכישת דירה לפני מכירת ישנה, אין עמלות פירעון מוקדם.
  • מסלול גמיש: מסלול שמציע תמהיל משכנתא, ההלוואה בנויה מכמה מסלולים במקביל, גמישות בהחזרים החודשיים בהתאם למצב ופיזור סיכונים של החזר הלוואה למשך שנים רבות כל כך.

בנק ירושלים מספק הלוואות משכנתא לבעלי זכאות למשכנתא ממשרד השיכון וכמובן שבאופן פרטי.

שירותים נוספים של בנק ירושלים

שירותים נוספים שרלבנטיים לתחום המשכנתאות שמציע בנק ירושלים הם ביטוחים שונים. הבנק מחזיק בחברת בת מתחום הביטוח ומציע ללקוחותיו שירותי ביטוח חיים ודירה בנוסף ללקיחת משכנתא מהבנק.

ביטוח חיים למשכנתא הוא חובה על מנת לקבל את ההלוואה אך אין חובה לערוך אותו במסגרת הבנק. בנק ירושלים מציע ללקוחותיו שירותי אישי ומתמחה, מדובר על בנק קטן ששווה לבדוק לקבלת משכנתא.

מומלץ מאוד לצפות בסרטון עד הסוף!

לקבלת ייעוץ משכנתאות ללא התחייבות מלאו פרטים עכשיו!

הלוואת משכנתא

הלוואת משכנתא לבעלי נכס

https://www.youtube.com/watch?v=NebvtqusYR4 בשורה משמחת לכל ציבור הלווים בישראל – אם יש לכם דירה, הבנק מאפשר לכם לקחת הלוואת משכנתא בסכום כסף גדול, בתנאים אטרקטיביים במיוחד ולכל

קרא עוד »

לקבלת ייעוץ משכנתאות ללא התחייבות מלאו פרטים עכשיו!

שתפ/י את המאמר: