לקבלת ייעוץ משכנתאות ללא התחייבות חייגו עכשיו: 054-6423199

ייעוץ-משכנתא-שני
עדי שטרן - יועץ משכנתאות מוסמך

ייעוץ משכנתא בלב שקט

הליך פשוט וקל שבו תחסכו מאות אלפי שקלים!

מלאו פרטים עכשיו!

שמעון שטרית - יועץ משכנתאות בכיר

בנק איגוד

מאת: שמעון שטרית
מאת: שמעון שטרית

יועץ משכנתאות בכיר בחברת איתנים

בנק איגוד הוא הבנק השישי בגודלו בישראל, לאורך השנים הבנק פנה בעיקר למגזר העסקי ולפעילות שירותים מניבים עמלות אך בשנים האחרונות יש שינוי מדיניות וגישה של אגוד והבנק פונה יותר ויותר לשוק הפרטי – בעיקר תחת רעיון שיווקי של בנק שני וחשבון בנק נוסף לחשבון בבנק גדול אחר.

הבנק מעניק שלל הטבות ללקוחות חדשים מעבירי משכורת קבועה לחשבון וכמו כן מגדיל את פעילותו בשוק המשכנתאות. בנק איגוד קיים מאז שנת 1951 והוא מעסיק מעל 1,000 עובדים ב-35 סניפים.

הבנק הוא חברה ציבורית שנסחרת בבורסה בתל אביב, גופים עם אחזקות בבנק איגוד הם משפחת לנדאו (ישעיהו אחזקות), שלמה אליהו (מחזיק גם 10% מבנק לאומי), משפחת לובינסקי (יבואנית פיז'ו וסיטרואן), חברת ההשקעות שרודר והציבור.

תהליך קבלת משכנתא בבנק איגוד

באופן עקרוני התהליך של קבלת הלוואת משכנתא מבנק איגוד דומה לשאר הבנקים למשכנתאות בישראל וכולל ארבעה שלבים: הגשת בקשה, בדיקת הבקשה על ידי הבנק, אישור בקשה והעברת התשלום ללקוח, החזר ההלוואה בתשלומים חודשיים.

כמובן שבמסגרת התהליך בנק איגוד מציע מגוון מסלולי משכנתא כפי שמקובל בשוק הדיור בישראל. כאשר בנק איגוד מנסה ליצור שירות איכותי ומיתוג של בנק אישי יותר שמהווה אלטרנטיבה לחמשת הבנקים הגדולים ולכן הוא מציע מערך ייעוץ מקיף ומסלולים ייחודיים בהתאמה אישית לכל לקוח על פי צרכיו.

אפשרויות שונות בהלוואות משכנתא של איגוד

כל משכנתא מתאפיינת בשלושה מרכיבים עיקריים שקובעים לבסוף את גובה ההחזרים החודשיים שעל הלקוח לשלם – למעשה זוהי עלות המשכנתא בסיום תהליך החזר כל הסכום.

  • הצמדה: משכנתא היא עם הצמדה מסוימת או ללא הצמדה כלל. במסלולים עם הצמדה האפשרויות יכולות להיות הצמדה למדד המחירים לצרכן (האפשרות הנפוצה), הצמדה לשער הדולר, האירו או מטבעות נוספים על בסיס ריבית הליבור שיוצאת בלונדון לגבי מט"ח.
  • ריבית: הריבית היא התשלום הנוסף שיש לשלם מעבר לתשלום סכום ההלוואה עצמו, זהו חלק משמעותי מהרווח של הבנק. הריבית יכולה להיות על בסיס כמה סוגי ריביות כמו ריבית בנק ישראל, ריבית הפריים (בנק ישראל + 2%) או ריבית ליבור. וכמו כן, קיימים מסלולים בהם הריבית קבועה לכל אורך המשכנתא או משתנה בהתאם לריביות שהוזכרו ואחרות.
  • פירעון: אופן החזר ההלוואה, ישנן שלוש אפשרויות במסגרת בנק איגוד וכן במרבית הבנקים האחרים למשכנתאות. קרן + ריבית (האפשרות הנפוצה), תשלום חודשי של סכום ההלוואה בתוספת הריבית שנקבעה מראש, דחיית פירעון (גרייס) תחילת פירעון המשכנתא במועד מאוחר יותר, פירעון חד פעמי, תשלום חד פעמי של יתרת הסכום שיש לשלם על מנת להחזיר את ההלוואה, בהתאם לסוג המשכנתא פירעון מוקדם יכול לכלול עמלת פירעון מוקדם או לא לכלול אותה.

באופן כללי, בנק איגוד מעניק הלוואות משכנתא בשילוב כל המסלולים שפורטו לתקופות ארוכות של עד 25 שנה.

מומלץ מאוד לצפות בסרטון עד הסוף!

לקבלת ייעוץ משכנתאות ללא התחייבות מלאו פרטים עכשיו!

הלוואת משכנתא

הלוואת משכנתא לבעלי נכס

https://www.youtube.com/watch?v=NebvtqusYR4 בשורה משמחת לכל ציבור הלווים בישראל – אם יש לכם דירה, הבנק מאפשר לכם לקחת הלוואת משכנתא בסכום כסף גדול, בתנאים אטרקטיביים במיוחד ולכל

קרא עוד »

לקבלת ייעוץ משכנתאות ללא התחייבות מלאו פרטים עכשיו!

שתפ/י את המאמר: