לקבלת ייעוץ משכנתאות ללא התחייבות חייגו עכשיו: 054-6423199

ייעוץ-משכנתא-שני
עדי שטרן - יועץ משכנתאות מוסמך

ייעוץ משכנתא בלב שקט

הליך פשוט וקל שבו תחסכו מאות אלפי שקלים!

מלאו פרטים עכשיו!

שמעון שטרית - יועץ משכנתאות בכיר

בנק אדנים למשכנתאות

מאת: שמעון שטרית
מאת: שמעון שטרית

יועץ משכנתאות בכיר בחברת איתנים

בנק אדנים היה בנק קטן ומקצועי שעסק אך ורק בתחום המשכנתאות וההלוואות, לא הייתה לאדנים כל פעילות בנקאית מסחרית נוספת מתוקף הגדרתו תחת חוק הבנקאות.

הבנק פעל כבר משנות השישים של המאה הקודמת וסיפק פתרונות מימון לשוק הנדל"ן מאז. בשנת 2009 מוזג הבנק במלואו אל תוך קבוצת הבנקאות מזרחי טפחות וכעת אדנים אינו קיים יותר במתכונתו הקודמת אלא הוא הפך לחלק בלתי נפרד מבנק מזרחי טפחות.

גם קודם לכן בנק אדנים היה בבעלות מזרחי טפחות אך פעל עצמאית במסגרת הקבוצה, רק באמצע 2009 מוזגה כל פעילות הבנק לחברה האם שלו וכל סניפי אדנים הוסבו לסניפי טפחות.

בנק אדנים סיפק ומספק כיום תחת המטריה של מזרחי טפחות מגוון שירותי מימון לרכישת נכסים לשוק הפרטי וכן שירותי מימון לקבלנים, יזמים וחברות מסחריות גדולות בפרויקטים רחבי היקף בתחום הנדל"ן בישראל.

בעלות והנהלה של אדנים – מזרח טפחות

בעלי השליטה בבנק מזרחי טפחות ולכן גם בבנק אדנים הם משפחת עופר (סמי עופר) ומוזי וורטהיים (בעלי קוקה קולה בנוסף), שני הצדדים מחזיקים בנתחים שווים של מניות הבנק.

הבנק נסחר בבורסה של תל אביב ולכן הציבור מחזיק בחלק נכבד ממניות הבנק. הנהלת בנק מזרחי טפחות מובלת על ידי המנכ"ל אלי יונס והיו"ר יעקב פרי, שני אנשים מנוסים מאוד ובעלי השפעה במשק והכלכלה הישראלית.

הייחודיות של אדנים בשוק המשכנתאות

לפני המיזוג של אדנים עם מזרחי טפחות הבנק היה ידוע בשירות אישי ומקצועי, בעיקר בשל היותו בנק קטן מאוד עם מעט סניפים והתמחות אך ורק בתחום המשכנתאות והלוואות שונות.

אחד הדברים שהיו ייחודיים בשירות המשכנתאות של אדנים היה מסלול משתנה. מסלול משכנתא גמיש מאוד שאפשר ללווים לשנות את סוג המשכנתא פעמים רבות לאורך חיי המשכנתא ללא צורך במיחזור.

הכוונה הייתה שלקוח יכול לעבור ממסלול ריבית כזה למסלול שונה ומהצמדה למדד למשכנתא ללא הצמדה, מסלול שקלי מול מסלולי מט"ח ועוד. אדנים סיפק פיתרון כזה על מנת לתת משכנתא גמישה לתקופות ארוכות בהן המון תנאים יכולים להשתנות באופן אישי ומבחינת השוק.

שירות אישי של אדנים עם יתרון הגודל של טפחות

המיזוג של פעילות בנק אדנים לתוך פעילות המשכנתאות של טפחות מאפשרת ללקוחות אדנים הקיימים להמשיך לקבל את השירות שקיבלו ללא הבדל במסלול המשכנתא או ההחזרים שלהם, המיזוג אמור ליצור מצב שבו הידע האיכותי והשירות האישי של אדנים נשמר יחד עם הכוח, הגודל והמקצועיות של בנק מזרחי טפחות ליצירת ספק משכנתאות אטרקטיבי ואיכותי ביותר.

כל מערך הסניפים של אדנים, מלבד שני סניפים, נשאר כפי שהיה ורק שונה מבחינת השם והעיצוב וכמו כן הוגדלו השירותים שניתן לקבל טלפונית או דרך אתר האינטרנט של קבוצת מזרחי טפחות.

מומלץ מאוד לצפות בסרטון עד הסוף!

לקבלת ייעוץ משכנתאות ללא התחייבות מלאו פרטים עכשיו!

הלוואת משכנתא

הלוואת משכנתא לבעלי נכס

https://www.youtube.com/watch?v=NebvtqusYR4 בשורה משמחת לכל ציבור הלווים בישראל – אם יש לכם דירה, הבנק מאפשר לכם לקחת הלוואת משכנתא בסכום כסף גדול, בתנאים אטרקטיביים במיוחד ולכל

קרא עוד »

לקבלת ייעוץ משכנתאות ללא התחייבות מלאו פרטים עכשיו!

שתפ/י את המאמר: