ארד משכנתאות

רוצה לדבר עם יועץ משכנתאות?

לקיחת משכנתא זהו צעד כלכלי חשוב אשר עשוי להשפיע על המצב הפיננסי לאורך זמן. תהליך לקיחת המשכנתא איננו תהליך פשוט כלל וכלל, אלא הוא תהליך מורכב המיועד לאנשים מקצועיים ומומחים משום שהוא דורש ידע והתמצאות רבים בתחומי הכלכלה, הפיננסים והבנקאות.

כמו כן, התהליך כרוך בסיכונים לא קטנים, היות וכל טעות קטנה שנעשית בתום לב או מחוסר שימת לב, עלולה להשפיע על עתידו הכלכלי של נוטל המשכנתא באופן ניכר ומשמעותי. בשל כך, על נוטל המשכנתא לבדוק את האפשרויות השונות על מנת לחסוך כמה שיותר בעלויות. לאור זאת, קמו חברות יעוץ המשכנתאות אשר בניגוד ליועצי המשכנתאות של הבנקים, חברות אלו רואות  למול עיניהן את טובת הלקוח ואפשרויותיו הכלכליות, ולא את טובת הבנק.

חברת ארד משכנתאות היא חברה המייעצת בענייני משכנתאות, את החברה מנהל מר רונן עקיבא. בחברה מועסקים צוות של יועצי משכנתאות וכלכלנים מתמחים ומובחרים אשר מסייעים ללקוח בקבלת המשכנתא המתאימה ביותר לצרכיו האישיים, ומלווים אותו בתהליך קבלת המשכנתא. החברה הינה מומחית ועתירת ניסיון והיא צברה ידע נרחב מאד בתחום הייעוץ למשכנתאות.

החברה מעניקה ללקוחות שלה ביטחון רב בעת לקיחת המשכנתא וזאת הודות לניסיון הרב שרכשה, ולצוות המקצוענים והמומחים שהיא מעמידה לרשות הלקוחות שלה, החברה מסייעת ללקוחותיה להגשים את חלומם הפרטי בדרך ללקיחת המשכנתא הטובה והכדאית ביותר. בנוסף להתמחות בייעוץ בנושא לקיחת משכנתאות, חברת ארד משכנתאות מתמחה גם כן בנושאים כמו: מיחזור משכנתא קיימת, זכאות למשכנתא, הקפאת משכנתא, קבוצות רכישה, נדל"ן וכדומה.

חברת ארד משכנתאות נוקטת במודל שלושת השלבים, מטרתו של מודל זה לסייע ללקוח כמה שיותר בתהליך לקיחת המשכנתא, ולגרום לחיסכון בעלויות ובזמן.

השלב הראשון: פגישה אישית עם הלקוח

במהלך הפגישה, יועץ המשכנתאות מסביר ללקוח על סוגי המשכנתאות השונים הקיימים בשוק, ועל האופי של המשכנתא שברצונו של הלקוח לקחת בהתאם ליכולות שלו וצרכיו הכלכליים.

השלב השני: ניתוח הנתונים

השלב השני במודל שלושת השלבים מתבסס על השלב הראשון, בשלב זה עורכים ניתוח לנתונים של הלקוח שנאספו בפגישה האישית, ועל פי נתונים אלו בונים את מסגרת האשראי, ובוחרים במסלול הכדאי ביותר ללקוח. צוות המקצוענים של החברה המומחים בנושא המשכנתאות, בודקים בשביל הלקוח מהו מסלול המשכנתא המומלץ ביותר עבורו וזאת על ידי עריכת מכרז מול הבנקים המשיג את האופציה המותאמת ביותר לצרכיו של הלקוח, עם תנאים טובים וריבית נמוכה.

השלב השלישי:סגירת העסקה וחתימת חוזה על המשכנתא שנבחרה

הצוות של ארד משכנתאות מלווה את הלקוח אל הבנק ביום החתימה על חוזה המשכנתא, וזאת כדי לוודא שהעסקה נחתמת באופן תקין וישר, וכל סעיפיו של החוזה מוסכמים על שני הצדדים.

היתרון של חברת ארד משכנתאות מתאפיין במסלול המהיר ללקיחת המשכנתא-ARADGOLD . כאמור לעיל, לקיחת משכנתא איננה קלה, אלא היא ארוכה ומורכבת, ודורשת זמן רב, מאמץ וכסף. לשם כך הוקם המסלול המקצועי המהיר, מסלול זה מיועד ללקוחות אשר זקוקים לקחת משכנתא באופן מיידי, וכן לקבוצות רכישה, ולאנשים המובילים פרויקטים שונים ומעוניינים בקידום מהיר של הפרויקטים ועוד.

במסלול המהיר, חברת ארד משכנתאות, מקצרת עד כמה שאפשר את התהליכים הארוכים והבירוקרטיים מול הגורמים השונים, ומשתדלת לזרז ככל האפשר את המשא ומתן המתנהל מול הבנקים. החברה משתדלת לעמוד בלוח הזמנים והיעדים שמציב לה הלקוח, ואינה נרתעת אף לקחת על עצמה פרויקטים הנראים מורכבים וקשים יותר.

חברת ארד משכנתאות מתחשבת מאד בצרכים של הלקוח, עובדה זו מושכת אליה לקוחות רבים.

לפניה לחברה: משרדי החברה נמצאים ברמת ישי – טלפון 072-2370055

ארד משכנתאות
Sending
User Rating 5 (1 vote)
אדמין

אדמין

השאר תגובה

קצת עלינו

שקוף הינו אתר המרכז בתוכו מידע רב בתחום המשכנתאות בישראל. אנו עובדים עם יועצי משכנתאות בעלי נסיון רב, בפריסה ארצית. במידה ותרצו, תקבלו מפגש בביתכם ללא עלות עם יועץ משכנתאות בכיר. השאירו פרטים באתר ונציג יחזור אליכם עם כל הפרטים.

רוצה לשוחח עם יועץ משכנתאות?

פוסטים נוספים

לקבלת ייעוץ משכנתאות ללא התחייבות מלאו פרטים עכשיו!